Září 2012

Pff

21. září 2012 v 15:11
Ehm lidi,sory,ale ty dessy vám jaksi neudělám,protože MÁM ZARACHA a budu moc bejt aktivní až V ŘÍJNU.
Pochopili? Jinak přikládám fotky GR a DDG. :PP Sorry za to jak je to rozmazaný ;DD Za těma DDG je i Operetta,potom tu máte ještě Frankie na bruslích(za ní je Opí a Ghoulí) a oblečky na Operettu a Lagoonu.


V knihovně

18. září 2012 v 13:22 | Kvílínka |  Zápisky
Ahojky :)) První co vám musim napsat je to,že mám zaracha do konce září a teď sem na počítači v knihovně..Škoda,že se na GhúlMagazine přihlásily jenom dvě,ale neva no ;)) Beru vás,takže si můžete připravovat články a pošlete mi je na email Howleen.Wolf@email.cz ,díky moc ;) JInak včera sem byla s kámoškou v Galerii Butovice a skočily sme do Bambule..Byly tam všechny MH na bruslích a HALLOWEENSKÉÉÉ!!Draculaura a Cleo byly nej,potom tam byla Frankie,ale Clawdeen bohužel ne :// Prostě jich tam bylo hrozně moc a až nebudu mít zaracha,dám vám sem fotky,třeba potom nafotim i novější :) Tak zatim pa,Kvílínka.

Nabídka na spolupráci

10. září 2012 v 19:27 | Kvílínka |  Blog

Ahoj,potřebuju velkou pomoc a tak vám přináším tudle nabídku..

Nabízím vám spolupráci na Ghúl Magazine. :)
Vůbec nestíhám a dny ubíhaj..takže jestli by měl někdo zájem,napište mi sem do kometářů:

1.Jméno(příjmení ne)
2.Přezdívku
3.(jestli máte)Blog
4.Zkušenosti s grafikou?
5.Jakou rubriku z přítomných by jste chtěli?Můžete si vymyslet i vlastní:

Rubriky,které budu vytvářet jen já:
(Obálka)
Obsah
Rozhovory
Fotogalerie
Další číslo
+ještě si to rozmýšlím,takže bych vám dala vědět ;)

6.Nějaký dotaz?
7.Váš email:

Několik z vás vyberu a domluvíme se na emailu.Zatim ahoj,Kvílí.

Škola,škola,škola..

3. září 2012 v 12:45 | Kvílínka |  Zápisky
Ahoj,jak se máte?Nenapsala sem hmm..dvanáct dní? Tak mi to promiňte.Jenomže mám na starost taky virtuální stáj,potom tendle blog,GH magazine,můj obchůdek s fimo výrobkama a teď ještě ke všemu začala škola!Takže nevím,kdy se vrátím už na stálo.Prosím moc moc moc moc affska aby si mě nemazali..Prostě nemám vůbec čas a 22. až nevím budu ležet v nemocnici na operaci.A co první školní den?U mě celkem vpohodě.Akorát mě seřvala učitelka,napomenula..Ale aspoň sedím s mojí nej kámoškou a budu s ní mít taky skřínku.Máme taky dva nový učitele,nějakou ženskou a chlapa.Nevíím..Mám ve všem zmatek.Teď hlavně nejvíc vyrábim z fimo hmoty a taky sem byla přes víkend u kámošky,včera sem u ní i přespala.Zejtra máme jenom tři hodiny ale pak už celej tejden šest,takže snad něco stihnu z GH,aspoň obálku.Tak ahoj,Kvílínka.