Nejprodávanější Monster High Dolls

17. července 2012 v 14:36 | Kvílínka |  Monster High

Na netu sem našla další věc o MH, a to TOP5 nejprodávanějších panenek.Docela mě to překvapilo.Článek jsem přeložila přes google,ale přeloženej vypadal ještě hůř než obvykle,tak sem vám to podle něho přepsala aspoň trochu srozumitelně. :)


1. Panenka Monster High Operetta by si měla udržet své první místo po dlouhou dobu, a to především pro její inovativní a lstivý desing.

2. Panenka Monster High Rochelle Hoyle,nováček na seznamu TOP5.Zdá se, že soupeří o první místo se svou předchůdkyní Operettou a my doufáme,že se jí to vydaří.

3. Panenka Seeing Skull Shores Abbey Bominable bude na 3.místě ještě hodně dlouho. Zajímalo by mě,co je na ní tak zvláštního, že má tolik fanoušků?

4. Panenka Monster High Nefera de Nile ,egyptská krása stojí na místě, protože ona je ta, který slibuje fanouškům, že monstra MH rostou s nimi. (což sem trošičku nepochopila,ale asi je to proto,že je Nefera starší a jinačí než ostatní :D fakt nevím)

5. Panenka Seeing Skull Shores Frankie Stein (černá a bílá) -černá a bílá je vždy něco uměleckého a tohle je vzácný kus a ,,určitě pokoušet žádnou panenku kolektor´´. (poslední větu v uvozovkách sem nepřepsala,protože sem jí totálně nepochopila :DD)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama